Deputetja e PD, me këpucë 880 euro në Parlament…

Andia Ulliri është ndër deputetet më të reja të Kuvendit. 23-vjeçarja ka marrë mandatin e saj të parë dhe duket tejet korrekte, teksa nuk mungon në thuajse asnjë seancë të ditës së enjte.

 

Ndonëse vetëm 23 vjeçe, këtë herë na ka rënë në sy një detaj i deputetes, që duhet thënë ka vlerën e majme, mbi të gjitha për një vajzë të moshës së saj. Andia është paraqitur në seancën e ditës së enjte me një palë këpucë “Guçi” që kushtojnë më shumë se 880 euro.

 

Natyrisht që këpucët, që kapin vlerën thuajse të rrogës së saj, janë ndër më të lakmuarat edhe nga blogeret, ndaj duket e çuditshme kur i shohim në këmbët e një deputeteje të re në moshë, por edhe në karrierë.

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...