Tani jeton në Dubai, Enca nuk pyet më/ Poston foton duke u puthur me një vajzë në buzë

Ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, është edhe Enca Haxhia. Artistja nga Shqipëria numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale e në të cilat është mjaft aktive.

 

Së fundmi, Enca ka nisur pushimet në Dubai atje ku po qëndron pjesë më të madhe të kohës.

 

Këngëtarja ka shijuar një natë argëtuese në një nga klubet e natës atje nën shoqërinë e miqve. Krahas imazheve, Enca ka ngacmuar edhe përmes një video teksa shihet duke i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.

 

Ndërkohë, këngëtarja tashmë ka paralajmëruar fansat e saj se është drejt finalizimit të një projekti të ri.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...