Ish burri i Rudina Dembacaj bën surprizën e pazakontë për të dashurën në mes të Stambollit!

Para pak kohësh duket se Aleks Varfaj, ish bashkëshorti i Rudina Dembacaj ka nisur një lidhje dashurie me një vajzë të panjohur në showbiz. E mesa duket jeta ka nisur nga fillimi.

Pak kohë më parë vajza ka festuar ditëlindjen dhe Aleksi ka zgjedhur ta surprizojë në mes të Stambollit. Ai i ka bërë urimin tek Ura e Boaforit teksa e shihnin nga një jaht.

Ja që qenka çun romantik edhe ai. Ndonse padashur u bë pjesë e showbizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...