Erion Braçe publikon foton: Drama e madhe e këtij vendi…

Deputeti i Partisë socialiste Erion Braçe ka publikuar lajmin e mbytjes së dy fëmijëve të mitur në liqenin e Prushit në Tiranë.

 

Braçe shkruan se kjo është një ditë e tmerrshme.

 

Postimi i plotë:

DITE E TMERRSHME!

 

TRE FEMIJE HUMBEN JETEN SOT,

NE VETEM NJE DITE!

 

Njeri vetem dy vjec-prej rrakise,

dy te tjere pasdite, 11 dhe 13 vjec,

ne nje liqen artificial.

 

E GJITHA PAKUJDESI!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...