Çfarë marrëdhënie ka me Fezviun? Sokol Balla: Më mori në telefon dhe më tha…

Sokol Balla ka treguar në “Më lër të flas” mbrëmjen e sotme se ka një marrëdhënie shumë të mirë me gazetarin Blendi Fevziu.

 

Ai u shpreh se biseda më e fundit mes tyre ishte rreth një udhëtimi.

 

Donald Veshaj: Meqënëse ishim tek konkurenca, a e ke rival ti Blendi Fevziun?

 

Sokol Balla: Po e kam rival. Kam marrëdhënie normale me të.

 

Donald Veshaj: Ke marrëdhënie shoqërore me të?

 

Sokol Balla: Po, për shembull herën e fundit që më mori në telefon më tha kue more vizën kur ike në Paraguaji, pastaj bëmë plane të ikim në Angola.

 

Në 2018 shkoj në Kolumbi dhe na Panama, kisha një guidë një djal, që më bëri guidën dhe pas rreth një viti më çon Fevzoi një foto dhe kishte qëlluar me të njëjtin djalë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...