Beniada tregon se cili politikan e ka ngacmuar: Piva dhe kafe me të…

Modelja shqiptare Beniada Nishani ka treguar se kë njeh nga personazhet popullore të politikës shqiptare.

 

E ftuar në emisionin “Fiks Fare”, modelja tha se njihte shumë pak personazhe.Ishte e pritshme, në fakt, sepse ajo ka jetuar në Itali. Ajo tha se njeh kryeministrin Edi Rama, por edhe socialistin tjetër Taulant Balla.

 

Madje shtoi se ky i fundit e kishte qerasur edhe me një kafe, kur e kishte parë në një bar me të vëllanë.“Rama? Po, vetëm këtë njoh më duket. Është Rama. Edi Rama. Bashën nuk e njoh! Më duket si aktor. Ilir Meta? Nuk e njoh, por është i lezetshëm nga fytyra”, tha Beniada.“Monika Kryemadhi? Është zonjë e bukur. Elegante. Nuk e njoh, ça bën kjo. Do pimë një kafe bashkë.

 

Enkelejd Alibeaj? Nuk e njoh as këtë”, u shpreh më tej ajo, me pafajësinë e saj.“Taulant Balla? Këtë e njoh, Taulanti na ka qerasur një kafe në bar kur isha me vëllain tim. Ai ishte simpatizant se kishte parë Big Brotherin, prandaj”, tha Beniada.Interesante! Taulant Balla qenka simpatizant i Big Brother VIP. Pse jo? Të gjithë ishin, për aq sa zgjati. Në 4 muajt e transmetimit shqiptarët nuk mendonin gjëra të tjera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...