Stresi prezantoi të dashurën e re, reagon Keisi: Mos u …

Ish-partnerja e Stresi, Keisi, ka reaguar pasi reperi bëri publike lidhjen e re dhe e thumboi përmes një statusi. Pasi postoi një video krah partneres së re ai shkroi “Mos keqkuptoni.

 

E kaluara ka vdkur.Dhe të kesh sukses mos kalo në të kaluarën por jeto të tashmen. Do thoni ju “Po kujtimet mbesin”. Hahahah mbesin një m*t të madh.

 

“Ky reagim u lidh me Keisin pasi kjo e fundit është shfaqur në shoqërinë e një djali misterioz duke nxitur dyshime se ka nisur një lidhje të re.Në fotot e siguruara nga “Panorama Plus”, Kejsi dhe djali misterioz janë ulur pranë njëri-tjetrit duke pirë alkool, madje në një moment, Keisi shfaqet duke e ledhatuar në mjekër, ndërsa të dy buzëqeshin para kamerës.

 

Keisi ka thyer së fundmi heshtje dhe ka shkruar në Instagram se personi në fjalë është thjesht mik i saj. Ajo shkruan se ditën që do jetë në lidhje dashuri do e thotë vetë teksa kërkon që personi në fjalë të mos shqetësohet më.

 

Stresi prezantoi të dashurën e re, reagon Keisi dhe sqaron të vërtetën: Mos u shqetëso mëE dashura e re e Stresit, Megi është një modele e njohur e cila ka marrë pjesë në disa videoklipe. Mes tyre edhe te ai i Stresit. Bukuroshja është shfaqur në këngën “Savage” që reperi publikoi pak javë më parë.

 

TE TJERA

spot_img