Enca Haxhia shfaqet nga Dubai duke u puthur në buzë me një vajzë! (VIDEO)

Enca Haxhia është nga këngëtaret më të ndjekura në rrjete sociale aty ku ajo është shumë aktive me postime të vazhdueshme.

Së fundmi këngëtarja ka udhëtuar drejt Dubait dhe ka habitur me një nga videot e publikuara.

Mbrëmë (e mërkurë) këngëtarja ka shijuar një natë argëtuese në një nga klubet e natës atje nën shoqërinë e miqve.

Krahas imazheve, Enca ka ngacmuar edhe përmes një video teksa shihet duke i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.

TE TJERA