Uaaa, po pse…? Performoi me Ronela Hajatin në Eurovizion, Klaudia Pepa: Jam ndierë e tradhtuar

Klaudia Pepa ka qenë koreografe e performancës “Sekret”, ndonse e ftuar në E Diell, ajo ka treguar se grupi ka një energji mjaft të mirë dhe kanë kaluar shumë mirë.

Ama, problemin e ka me dikë tjetër, me popullin italian! Klaudia është ndjerë pak e fyer, e tradhtuar, nga Italia, e cila nuk i dha Shqipërisë asnjë pikë.

“Pak po, është e vërtetë. Zero pikë është pak fyese për çdokënd, por që nuk është në dorën tonë si individë, nuk na takon ne…” – tha Klaudia.

TE TJERA