Uaaa, po këta sikur ishin shokë të ngushtë…/ Elgit Doda deklaratë kundër Donaldit dhe Romeos: Nuk ju duroja dot!

Elgit Doda do të jetë i ftuari i radhës në “Më lër të flas”, ku duket se kjo do jetë edhe intervista e parë e Elgitit me Klean dhe djalin.

Nga promo dëgjohet teksa ai u thotë Donaldit dhe Romeos: “Kam patur një mendim për ju që s’ju duroja dot fare”

Ndonse sot janë miq të ngushtë e numërojnë disa bashkëpunime, më parë duket se Elgiti nuk ka patur të njëjtën ndjesi. Epo gjërat ndryshojnë.

TE TJERA

spot_img