Tifozi puth gazetaren shqiptare, ajo tenton ta godasë (video)

Tifozët holandezë përveç meraklinj të birrave gjatë këtyre ditëve në Tiranë kanë treguar se janë meraklinj edhe të puthjeve.

Ditën e djeshme një gazetare teksta raportonte LIVE, një tifoz iu afrua dhe e puthi në faqe.

Gazetarja këtë moment e kaloi me sportivitet edhe pse një puthje e dytë i erdhi pak më vonë nga një tjetër tifoz.

Por duket se jo të gjitha gazetaret janë njësoj pasi një tjetër ditēn e sotme nuk ka reaguar aq mirë ndaj puthjes së tifozit.

Gazetarja ishte duke intervistuar një tifoz kur një tjetër iu afrua dhe e puthi. Por gazetarja nuk reagoi mirë dhe tentoi ta godasë por u ndalu nga operatori i saj.

https://fb.watch/denzltbARz/

TE TJERA

spot_img