I paskan grirë fare, çmime stratosferike në “Air Albania”/ Ja sa paguan tifozat për ujë dhe birra (FOTO)

Çmime stratosferike për produktet ushqimore raportohen mbrëmjen e sotme brenda stadiumit Air Albania.

Siç mund ta shihni, një gotë birrë 50 cl kushton 600 lekë të reja, ndërsa një hot-dog 700 lekë të reja dhe një ujë 250 lekë.

Për më tepër, këto produkte që po u shiten 18 mijë tifozëve të pranishëm në stadium, nuk shoqërohen me kupon tatimor.

TE TJERA

spot_img