Ndahen Blero Muharremi dhe Afrona Dika? Zbulohet arsyeja ndërmjet këtyre detajeve…

Prej ditësh po qarkullon lajmi se martesa midis këngëtarit Blero Muharremi dhe Afrona Dika ka marrë fund, fansat kanë marrë shkas për këtë pasi çifti kanë fshirë të gjithë fotografitë e tyre në rrjete sociale.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në vitin 2019 por para pak ditësh janë ngritur këto dyshime se ata nuk janë më bashkë.

Nga ana e tyre nuk ka pasur asnjë deklaratë për të pohuar ose mohuar këto zëra, pasi ata kanë preferuar të mos i përgjigjen zërave duke vazhduar normalisht sikur asgjë ska ndodhur.

Pyetje të shumta kanë marrë dhe nga fansat e tyre të cilët i kanë komentuar për marrëdhënien e tyre por sërisht nuk ka pasur një përgjigje nga asnjëri.

Së fundmi këngëtari ka postuar në profilin e tij në Insta Story duke shkruar:

“Edhe pak merr fund pritja, shumë gjëra të mëdha po vinë.”

Akoma nuk e dimë nëqoftëse kjo përgjigje e Bleros i referohet përgjigjes së thashethemeve të këtyre ditëve apo ai po përgatit ndonjë projekt të ri muzikor, kjo gjë mbetet për tu parë në ditët në vazhdim se çfarë e re do të vijë nga këngëtari.

TE TJERA

spot_img