“Pritet vetëm që Fatos Nano të…”/ Profesori i njohur ‘shigjeton’ ashpër Berishën dhe Ramën

Profesor Endrit Shabani përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar deklaratat e fundit të Berishës dhe Ramës.

Shabani shkruan se sot Berisha premton rikthimin e pronave ish-pronarëve, ndërsa Rama premton drejtësi për viktimat e 21 janarit.

Sipas profesorit, tashmë mbetet vetëm që Fatos Nano të dalë dhe të premtojnë rikthimin e lekëve të firmave piramidale.

Postimi i plotë:

Viti 2022:
Berisha premton rikthimin e pronave ish~pronareve.

Rama premton drejtesi per viktimat e 21 janarit.

Pritet vetem Nano te premtoje rikthimin e lekeve te firmave piramidale.

TE TJERA

spot_img