I dehuri ndalon urbanin dhe zhvishet, qytetarët ja fusin vrapit… (video)

Një burrë i dehur ditën e sotme ka ndaluar urbanin në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet dhe ka terrorizuar qytetarët.

Burime për mediat bëjnë me dije se burri i cili ishte në gjendje të dehur ka ndaluar urbanin dhe i zhveshur ka filluar të bërtasë dhe të ofendojë qytetarët.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, ku mësohet se burri indetiteti i të cilit ende nuk dihet është shoqëruar për në Komisariat.

Incidentet me urbanët në Tiranë janë bërë të zakonshëm tani, por këtë herë nuk ishin ata protagonist, por një i dehur.Gjithsesi “spektakli” u mbyll pa pasoja dhe kjo është më e rëndësishme.

Tani që temperaturat janë ngritur mesa duket kanë ndikuar që ky zotëri të “freskohet” duke pirë.Njerëz të tillë sheh përditë në rrugët e Tiranës, ndonjëherë bëhen dhe burim incidentesh dhe Bashkia duhet të jetë më e vëmendshme ndaj këtyre rasteve.

https://fb.watch/dbqzaQ5HtQ/

TE TJERA