Horoskopi ditor, e marte date 24 Maj 2022

Horoskopi i Dashit të Paolo Fox: Në dashuri ju ka hipur një dëshironi që të lini pas bërjen e hesapeve në çdo gjë dhe të shkoni pas rastësisë, doni që të pushtoheni nga një pasion: tani nuk mund të ndaheni, duhet të vazhdoni me këtë ide dhe të rizbuloni lidhjen tuaj. Në punë dini të jeni diplomat dhe ky është avantazhi juaj!

 

Horoskopi i Demit nga Paolo Fox: Në dashuri doni të përjetoni diçka të bukur dhe ky është padyshim momenti juaj. Në punë, është koha për të kapërcyer një krizë. Por edhe për të menaxhuar me qetësi aspektin ekonomik!

 

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: Në dashuri ndjeni shumë siguri, por duhet të përballeni edhe me një person të largët që ju mungon. Në punë kjo është padyshim koha më e mirë që gjërat po shkojnë vaj!

 

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Në dashuri më në fund po filloni të shihni dritën jashtë tunelit, nga e shtuna e datës 28 diçka mund të ndryshojë. Në punë, përpiquni ta bëni të qartë pozicionin tuaj, por më mirë të ruani qetësinë nëse duhet të nënshkruani një marrëveshje!

 

Horoskopi Paolo Fox Luani: Kohë e mirë për dashurinë, favorizohen njohjet e reja dhe fundjava e ardhshme premton gjëra të mëdha. Në punë, përpiquni të vazhdoni duke punuar ca më mirë, veçanërisht nëse kohët e fundit keni marrë një promovim!

 

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri, Hëna është në opozitë, ndaj këtë të martë 24 është më mirë të tregoheni të qetë dhe të kujdesshëm. Në sferën profesionale, dikujt mund t’i duhet të lëvizë ose të ndryshojë vendin e punës, kush e di se ç’ndodh!

 

Horoskopi Peshorja Paolo Fox: Në dashuri, nëse keni dikë kundër jush, duhet të jeni të qetë, sidomos në tre ditët e ardhshme, nuk ju bën dot dëm. Në punë po përjetoni një periudhë të vështirë: nuk po merrni rezultatet që prisnit, por herë pas here!

 

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Qielli premton gjëra të mëdha në dashuri, por nëse një person po ju vardiset shumë, jini vigjilentë. Në punë, përpiquni të jeni të qetë: keni nevojë për të!

 

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Në dashuri përpiquni të mos ekspozoni veten, më mirë lërini të tjerët të flasin nëse nuk keni ide të qarta se çfarë duhet bërë. Në punë, faza është pak e dyshimtë, keni shumë dyshime, por gjithçka do të kalojë!

 

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm, veçanërisht nëse keni dy histori. Nga e shtuna qielli do të përmirësojë gjërat për ju. Në punë, përpiquni të mos ndaleni: periudha është e mirë, sidomos tani që keni kapërcyer shumë pengesa!

 

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, orët e ardhshme do të jenë interesante, por bëni kujdes sepse jeni pak si shumë kontrovers. Në punë, një takim mund të anashkalohet, por mos u shqetësoni – gjithçka do të dalë për mirë!

 

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, përpiquni ta lini veten të përfshiheni në aventura të reja. Në punë, përpiquni t’i kushtoni vëmendje parave: pa merak se në fund të muajit do të ketë një rikuperim.

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

Luizi ndjek sërish planin e kanadezit, ja skenari i pazakontë që u tregoi banorëve (Video)

Luiz Ejlli e ka studiuar aq mirë lojën në ‘Big Brother Canada’ sa e di aq mirë se çfarë do ndodhë brenda.   Studimin e bërë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME