Uaaa, po ptjetër…/ Homoseksuali Leo: Dua të përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision

I ftuar së fundmi në “Expuls”, ishte Leo, personazhi i famshëm homoseksual që njihet për deklaratat pa doreza. Gjatë rrëfimit të tij, Leo tregoi sesi kuptoi që donte të ishte vajzë e deri tek dëshira e tij për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision.

 

stivalin e Radio Televizionit shqiptar. Nuk kam tentuar sepse RTSH ka disa kritere paksa të vështira. Dua të futem me forcat e mia, pa ndërhyrë askush”, tha Leo.

 

 

Ai tregoi dhe arsyet pse nuk ka mundur të marrë pjesë: “E para njëherë të bësh një këngë duhen 2500 euro, nuk e di kam krijuar këtë mendimin që nuk do më pranojnë”.

TE TJERA

spot_img