Adi Krasta shfaqet në rrugët e Tiranës i “zhveshur”, ndryshe nga …

Gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë Adi Krastën të veshur me kostumin e tij “klasik” dhe syzet që e karakterizojnë, por moderatori është shfaqur së fundmi ndryshe dhe duhet të themi se vështirë që të njihet në rrugë.

 

Në fotot e shkrepura nga paparazzi i “Panorama”, Adi është shfaqur në rrugët e Tiranës i veshur sportiv, me një palë pantallona të shkurtra verore dhe pa syzet e tij.
Adi Krasta shfaqet në rrugët e Tiranës i “zhveshur”, ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim gjithmonë

 

Krasta tashmë moderon programin e njohur “A Shoë” me të ftuar personazhe nga fusha të ndryshme.Pas ndërprerjes së kontratës me “Top Channel” ku moderonte programin me orar të zgjatur “E Diell”, pas një periudhe prej një viti e gjysmë pa u shfaqur në ekran.

 

Krasta tashmë moderon programin e njohur “A Shoë” me të ftuar personazhe nga fusha të ndryshme. Gjithashtu, ai ka prezantuar pesë edicione të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

 

Nga 1999 deri në 2002, ai ka punuar si gazetar prodhues në Seksionin Shqiptar të Shërbimit Botëror të BBC, në Londër të Mbretërisë së Bashkuar.

 

Me kthimin e tij në Shqipëri, Krasta ideoi dhe realizoi së bashku me Pali Kuken ciklin televiziv të zbulimit të talenteve në fushën e këngës, “Ethet e së premtes mbrëma”.

 

TE TJERA

spot_img