“Çmendet” modelja e OnlyFans! Heq mbathjet e kuqe për t’i tharë në avion (foto)

Një modele e “Only Fans” është kritikuar për tharjen e tangave të saj gjatë një fluturimi me avion.

Modelja 27-vjeçare nga Miami, Florida, i ka lënë pa fjalë përdoruesit e rrjeteve sociale pasi shpërndau një video të saj duke valëvitur të brendshmet e saj mbi ventilatorin mbi sediljen e saj në avion.

Në pamjet e shpërndara në rrjetet sociale ajo shihet e ulur në sediljen e saj dhe me tangat e kuqe lart që supozohet të jenë ato që kishte veshur dhe i tund mbi kokë që të thahen.

TE TJERA

spot_img