Aksidentohet me motor Romeo Veshaj, publikohen fotot nga perplasja qe pesoi…

Aktori Romeo Veshaj është aksidentuar.

 

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, por nuk dihet ende me saktësi aksi rrugor. JOQ Albania ka publikuar disa foto ku Romeo shihet teksa qëndron tek dera e auto-ambulancës. Në tokë shihet një motor dhe një makinë e ndaluar.

 

 

Nuk dihet nëse aktori Veshaj ka qenë shkaktar apo i dëmtuar në këtë aksident. Ai shihet pranë dyerve të hapura të ambulancës, ndërkohë që një mjek e mban nga krahu.

 

TE TJERA

spot_img