E dinit? Dy moderatoret e njohura qenkan kunata! Njëra te Topi dhe tjetra te Ora

Beti Njuma dhe Delina Buzi janë kunata. Këtë e ka zbuluar vetë moderatorja e ‘Goca dhe Gra’, e cila i ka bërë ‘tag’ vjehrrës së saj.“O vjehrrë ça bëhet kështu.

 

Goca në Himalaja dhe nusja në Vuno! Ja kështu mbahet familja e shëndetshme”, shkruan Dalina Buzi në Instagram.E dinit? Dy moderatoret e njohura qenkan kunata! Njëra te Topi dhe tjetra te OraNë showbizin shqiptar kemi parë vajza të cilat përtej ekranit janë edhe shoqe të ngushta.

 

Më të njohurat janë Arbana Osmani me Xhemi Shehun, Ciljeta dhe Ingrid Gjoni, Elvana Gjata dhe Jonida Vokshin.

 

Por, përtej miqësisë, disa nga vajzat e njohura kanë edhe marrëdhënie familjare. Ja kush vipa janë kunata me njëra-tjetrën.Aktorja Suela Bako dhe gazetarja Erjona Rusi janë pjesë e një familjeje. Suela është martuar me aktorin Romir Zalla, ndërsa Erjona është bashkëshortja e vëllait të Romirit, Edmond Zalla.

 

Në një intervistë televizive ata kanë deklaruar se kanë një marrëdhënie si shoqe të ngushta, jo kunata.Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Juliana Pasha është kunatë me Miranda Dupin. Bashkëshortët e tyre janë vëllezër. Kuratore e imazhit të shumë vipave në Shqipëri, Miranda, kujdeset edhe për look-un e kunatës së saj, Julianës.

 

TE TJERA

spot_img