Dash Shehi për President, Kujtim Gjuzi lëshon gojën: K*rvarë, doni një pjanec ju

Ish-deputeti demokrat Kujtim Gjuzi, sot aleat i Sali Berishës, ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një nga emrat që duan për president është dhe politikani i njohur Dashamir Shehi.

Përmes një shënimi në rrjetin social Facebook, Gjuzi e quan Dash Shehin “pijanec serial”, ndërsa dy kolegët e tjetër Mediu dhe Duka “kurvarë bordellosh”.

“Opozitarë ko*ilë propozojnë për president Pianecin Serial? Ku*varë Bordellosh duan të mbajnë Presidencen si Kuplara!

Impotent Intriga KM tallet me Opozitën. Vota për PPP president/e”, shkruan ish-deputeti Kujtim Gjuzi.

TE TJERA

spot_img