Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që po “ngatërron” rrjetin (FOTO)

Moderatori i njohur, Bledi Fevziu, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi nga fëmijëria.

 

Në fotografi ai ka dalë i buzëqeshur dhe me flokë të gjatë e të dendur, ndryshe nga sot, kur flokët i mungojnë.

 

“As vetë nuk e di sa vjeç kam qenë këtu”, ka shkruar Fevziu krahas fotografisë.

 

Por ajo që bie në sy është edhe ngjashmëria e tij me këngëtaren Aurela Gaçe, gjë të cilën ndjekësit ka kanë vënë në dukje përmes komenteve.

 

“Tamam se Aurela Gace e vogel”, komenton dikush.

 

Kujtojmë se Fevziu ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv.

 

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

“Big Brother VIP” thyen rekordet/ Vjen oferta marramendëse për Luizin, ja cila është arsyeja

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...