“Traumë e vjetër”/ Luana Vjollca shfaqet e enjtur dhe e nxirë nga fytyra

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur me një projekt personal për publikun shqiptar.

“Si njerëz” ka qenë episodi i parë që ka ndarë me fansat e saj, ku ajo i është referuar një fenomeni aktual siç është bullizmi.

Moderatorja premtoi se do të vinte me diçka të veçantë dhe herë pas here ajo po zbulon nga një gjë të re të projektit të saj.

Në një foto të fundit, Luana është shfaqur e nxirë nga fytyra dhe e enjtur, krahas të cilës shkruan: “Traumë e vjetër”.

TE TJERA

spot_img