Olti Curri nxjerr blof Olsa Muhametin, i publikon pamjet

Blogeri Olti Curri këtë herë ka vendosur në shënjestër autoren e Përputhen, Olsa Muhametin.

 

Shkak ka qenë deklarata e kësaj të fundit për këngën e Ronela Hajatit, ku tha se perfomanca e saj ishte e pavlerë.

 

Ndërkohë Olti ka publikuar një video nga sherret në Përputhen, ku shkruan:

 

“Ndërkohë një nga qindra momente klasi dhe etike tek Përputhen, emision në një ekran kombëtar.

 

TE TJERA

spot_img