UPSS! Prezantuesen shqiptare e lëshon karriga në transmetim live (VIDEO)

Hygerta Sako në një nga puntatat e fundit u përball me një incident të vogël në transmetim live.

 

Prezantuesja e sportit në RTSH pati një problem me karriken e saj, por situata kaloi pa probleme të mëdha duke shkaktuar të qeshura edhe te vet Hygerta.

 

Momentin ajo e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

 

Meri befason me parashikimin e saj: Shenjat e Luizit dhe Kiarës përputhen, por martesa mund të mos…

Meri Shehu e ftuar sot në “E diell”, duke folur për Luizin dhe Kiarën tha se shenjat e tyre të horoskopit përputhen, por astrologia...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME