POLICIA NUK BËRI ASNJË NJOFTIM, NDAHET NGA JETA 21 VJEÇARI I CILI U AKSIDENTUA BASHKË ME NËNËN 3 DITË MË PARË

Ndahet nga jeta shtetasi Suad Milani, 21 vjeç nga Postriba i cili u aksidentua tre dite me pare ne fshatin Hot i Ri.

Nderkohe nena e tij Lida Milani mesohet se ka pesuar gjithashtu demtime te renda dhe ndodhet ne gjendje te rende shendetesore. Policia nuk ka bere asnje njoftim lidhur me kete ngjarje te rende te ndodhur tre dite me pare.

Nene e bir kane qene ne nje motorr duke udhetuar drejt Postribes ku jetonin ndersa jane aksidentuar me nje automjet duke gjetur vdekjen pas tre ditesh ne spital 21 vjecari.

TE TJERA

spot_img