“Martuar që në 2019-tën”/ Surprizon këngëtarja shqiptare, shfaqet me fustan të bardhë

Këngëtarja Eni Koçi dhe partneri i saj Genc Prelvukaj janë bashkë prej disa vitesh.

 

Herë pas here çifti poston foto së bashku, nga përditshëmria e tyre apo edhe pushimet që kalojnë me njëri-tjetrin.

 

Gjatë ditëve të fundit është aluduar se këngëtarja është në pritje të ëmbël, ndërsa nga ana e dyshes nuk ka pasur asnjë reagim.

 

Ndërsa ditën e sotme, Eni dhe Genci kanë postuar në llogatitë e tyre Instagram foto të veshur si nuse dhe dhëndër. Krahas fotos këngëtarja shkruan: “Zoti dhe zonja Prelvukaj. Martuar që nga viti 2019”.

 

 

TE TJERA

spot_img