Gjendet nje valixhe e dyshimte…./ Policia rrethon zonen e Çinarit ne Shkoder (video nga vendngjarja)

Eshte gjetur një valixhe e dyshimtë në afersi te rruges “Gjylbegaj” prane zones e njohur si “Çinari” ka vene ne levizje policinë e shkodres.

Uniformat blu kane bërë rrethimin e zonës dhe ndalimin e lëvizjes së këmbësorëve. Në vendngjarje shkuan forca të shumta policie.

Nga sa behte me dije edhe pak dite me pare ka ndodhur e njejta ngjarje ne afersi te xhamise “Ebu Beker”

po ne qytetin e Shkodres por fatmirsisht ne te dyja rastet nuk kane qene per tu shqetesuar pasi ne brendesi te tyre nuk eshte gjetur gje.

/shkoder.info/

 

 

 

 

TE TJERA

spot_img