Dhunohet me grushta transgjinorja në Tiranë

Një transgjinore është dhunuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit, tek sheshi Italia. Lorena, e cila tashmë quhet David, është dhunuar nga një vajzë.

Asaj i është dashur të shkojë në spital, për të marrë mjekimin e nevojshëm. Transgjinorja ka plagë në pjesën e hundës dhe tek sytë.

Lorena, është një vajzë, e cila tregon se ndihet burrë dhe ka ndërruar edhe emrin. Gjithashtu ajo ka kryer edhe ndryshime në trup.

TE TJERA

spot_img