LËKUNDJE TERMETI NË SHQIPËRI, JA KU ËSHTË EPIQENDRA

Dy tërmete ka rënë në Shqipëri, gjatë mesditës.

Sipas të dhënave të para, bëhet fjalë për një tërmet të rënë 18 kilometra larg Tiranës dhe 15 larg Krujës.

Bëhet fjalë për një lëkundje prej 3.2 ballësh dhe një 2.8 ballesh.

Ende nuk ka informacione në lidhje me vendin ku ka rënë tërmeti, i cili ka qenë në një thellësi prej 3 kilometrash.

TE TJERA

spot_img