Fansit i bie të fikët në krahët e reperit shqiptar/ “Ta ha zemrën”!

Reperi Unikkatil është një prej më të dëgjuarve dhe më të dashurve nga fansat shqiptarë pavarësisht se prej vitesh nuk prodhon më muzikë sic bënte më parë.

 

Fansat e tij të shumtë tejet mbështetës i këndojnë përmendësh tekstet e këngëve të tij dhe takimi me reperin është një ëndërr e bërë realitet për shumicën.

 

Kështu i ka ndodhur edhe një fansi, i cili humbi ndjenjat në krahët e reperit kur ky i fundit teksa po bënte foto me të, iu drejtua: Ta ha zemrën!

 

Kujtojmë se prej vitesh reperi jeton në Amerikë, por lidhjen me tokën mëmë vazhdon ta ketë shumë të ngushtë, po ashtu edhe me fansat e tij.

 

Unikkatil është reperi që ka thyer rekorde me këngët dhe koncertet e tij, që diheshin ëprmendsh nga të gjithë edhe kur tekonologjia nuk ishte në nivelin që është sot.

 

Ai sjellë herë pas herë projekte të reja dhe është tamam unik në stilin dhe llojin e tij, gjë që e bën aoma dhe më shumë të dashur nga fansat.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME