Momenti kur i vihet flaka makinës së efektivit në Shkodër (VIDEO)

Gjatë orëve të para të mëngjesit, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit Sokol Kroni, 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër.

 

Automjeti ka qenë i parkuar përpara banesës së tij.

 

Albeu.com ka siguruar pamjet ku shihet se autori, i cili mban ë kokë një kapuç afrohet pranë mjetit dhe i vendos zjarrin. Pasi makina përfshihet nga flakët ai largohet menjëherë duke vrapuar.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img