Çfarë po ndodh mes Flor Mumajesit dhe Soni Malaj? Këngëtari poston foton…

Vite më parë Soni Malaj dhe Flori Mumajesi përveç se partner në muzikë kanë qenë edhe në jetë. Ndonse dyshja u nda dhe bashkëpunimi i tyre erdhi pas 10 vitesh tek Kënga Magjike.

Por tani më dicka na tërhoqi vëmendjen në instagramin e Florit. Mes këngësh nostalgjike ai ka publikuar edhe “Fluturimin 3470” ku ka bërë tag edhe Sonin.

Nuk e dimë me siguri nëse dyshja po përgatiten për një “fluturim” në muzikë, në jetë apo thjesht Flori u bë nostalgjik.

TE TJERA

spot_img