AKSIDENT NË FSHATIN HOT NË SHKODËR, RAPORTOHET SE VIKTIMA NUK KA…

Nje aksident ka ndodhur ne fshatin Hot te njesise Rrethina ne Shkoder. Te aksidentuarit kane pesuar lendime te lehta.

Policia eshte ne vendngjarje dhe po heton per te zbardhur shkaqet e plota te ketij aksidenti.

Aksidentet rrugore ne Shkoder jane kthyer ne nje shqetesim dhe vijne kryesisht nga mosrespektimi i rregullave te qarkullimit rrugor.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img