U gjetën të plagosur në rrugë në Itali, kush janë dy shqiptarët (EMRAT)

Dy shqiptarë janë gjetur të plagosur në rrugë në Pescara të Italisë.

 

Bëhet fjalë për Elvis Balanin, 41 vjeç dhe Leon Cako, 39 vjeç. Fatmirësisht ishte një kalimtar i rastit ai që i pikasi dy të plagosurit me thikë në rrugë, ndërsa më pas i dha ndihmën e parë duke i çuar dhe në spital.

 

Mediat e huaja raportojnë se 41-vjeçari Balani ndodhet në gjendje më të rëndë, ndërsa 39-vjeçari Cako ka plagë në këmbë.

 

Aktualisht policia po heton në lidhje me ngjarjen në fjalë, si dhe zbardhjen e motiveve të plagosjes së shqiptarëve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...