Qytetares i ndodh e papritura në fast food dhe i denoncon: Më sollën krahë pule bashkë me puplat e pulës!

Një qytetare nga Tirana ka denoncuar së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA cilësinë e ushqimit në Burger King.

 

Ajo ka porositur krah pule, por siç shihet edhe nga videoja, qytetarja tregon edhe puplat që i kanë mbetur mishit të pulës.

 

Qytetarja shkruan:

Pershendetje joq! Krah pule plus pupla gratis king burger. Ja dhe fatura! Anonim plz

 

TE TJERA

spot_img