Majlinda Bregu kandidate për Presidente? Kokalari ‘thumbon’ ashpër: Aman se do të na pësojë infarkt

Marrëdhënia mes dy demokrateve Evi Kokalari dhe Jozefina Topalli duket se është tepër e tensionuar, teksa dittë ë fundit nuk i kanë kursyer ‘thumbat’ për njëra tjetrën.

Nisur nga fakti se ditët e fundit emri i politikanes Majlinda Bregu po qarkullon për postin e Presidentit të ri, Kokalari ka bërë një deklaratë ep[ike teksa ‘thumbon’ hapur Topallin.

“Aman vetëm Majlinda Bregun mos e bëni Presidente se do të na pësoj infarkt kardial Xhozi”, shkruan Kokalari.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img