Këngëtari shqiptar vodhi 1 shishe verë dhe “lokali e turpëron” keq fare…

Top Albania Radio ka gjithmonë surpriza. Të ftuarit vihen në lojë dhe sigurisht i marrin gjithnjë me sportivitet, duke i ofruar publikut humor dhe të qeshura.

 

I fundit që ra në grackë ishte Ylli Baka. Këngëtari u telefonua për t’i thënë se në eventin e fundit ku kishte marrë pjesë mungonte një shishe verë dhe nga kamerat e sigurisë rezultonte se hajduti ishte ai.

 

“Unë vetëm e këndoj tre hajdutët, nuk jam vetë hajdut,” – u shpreh këngëtari i cili shkaktoi të qeshura në studio.

 

Për më gjatë, ndiqni videon që u postua në Instagram-in e Top Albania Radio:

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img