“Turp”, Aida Shtino shpërthen ashpër për këngën e Ronela Hajatit dhe nuk lë gjë pa thënë: I ka mbytur shëmtia, banaliteti…

Gazetarja Aida Shtino e ka quajtur një turp prezantimin e Shqipërisë mbrëmjen e djeshme në Eurovision. Shtino shkruan se kjo performancë promovon vetëm banalitet dhe antivlera.

 

“Epo nese ky prezantim quhet art se di, ndoshta shijet e mia nuk e paskan kuptuar kete gje…

 

Kush i ka veshur keshtu se mar vesh , po nuk percjell aspak hijeshi, por vetem banalitet provokues….

 

Kush eshte ai “stilist” qe i ka veshur ata kercimtaret ashtu….?!!!!!!

 

Te shemtosh fustanellen tone te bukur ne ate menyre eshte gjeja me e keqe qe mundet ti besh tradites dhe kultures tone…

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img