Mustafa Nanos i paska shkuar mendja ‘keq’: Do doja ta kaloja një natë në krevat me Bora Zemanin (VIDEO)

Në emisionin Kojshia Show, ishte i ftuar gazetari Mustafa Nano.

 

 

Ai ka folur edhe për më të përfolurit në showbizin shqiptar, duke mos kursyer edhe disa shaka për ta. Gjatë intervistës,

 

Nano ka thënë se do dëshironte të flinte një natë me Ledy Gaga-në dhe Bora Zemanin.

 

Ndiqeni minutën e 11:00 te emisionit për ta kuptuar pse.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img