Alban Ramosaj “thumbon” Ronela Hajatin? “Po të isha unë do e kishim…” Ja e vërteta

Alban Ramosaj ishte rivali më i fortë i Ronela Hajatit në festivalin e fundvitit që përcaktoi këngë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, juria zgjodhi “Sekretin” e Ronelës.

 

Menjëherë pasi mbrëmë, Ronela nuk arriti dot të kualifikonte Shqiëprinë në finale, dolën shumë lajme gjasme sikur kishte reaguar Alban Ramosaj dhe kishte thënë që po të merrte pjesë ai, gjërat do kishin qenë ndryshe.Olti Curri ka publikuar një video ku shfaqet një mesazh i Kryefjala.com drejtuar një llogarie në Instagram që pretendohet se është Alban Ramosaj.

 

Alban Ramosaj “thumbon” Ronela Hajatin që nuk shkoi dot në finale? “Po të isha unë do e kishim kall finalen” Ja e vërteta“Ckemi! Më erdhi keq për Ronelën, ajo bëri më të mirën, po ç’të bësh. Kam qenë gjithë natën pa gjumë nga Eurovizioni.Nga ana tjetër po të isha unë në Eurovizion, jo vetëm finalen, por edhe gjysmëfinalen do e kishim kall krejt.

 

Gjithsesi ajo bëri më të mirën,” dëgjohet në mesazhin zanor që pretendohet se është Alban Ramosaj.Në fakt kjo nuk qenka aspake vërtetë. Këtë punë e ka sqaruar Anabel.al, që kontaktoi me Albanin i cili u shpreh: “Sapo e pashë këtë budallallëk. Absolutisht që nuk është zëri im.”

 

Me poshte keni videon e postuar nga Alti Curri ne instagramin e tij…

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img