Habit Mustafa Nano me deklaratën e tij: Do doja ta kaloj një natë në krevat me…

Në emisionin Kojshia Show, ishte i ftuar gazetari Mustafa Nano.

 

Ai ka folur edhe për më të përfolurit në showbizin shqiptar, duke mos kursyer edhe disa shaka për ta.

 

Gjatë intervistës, Nano ka thënë se do dëshironte të flinte një natë me Ledy Gaga-në dhe Bora Zemanin.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img