Rudina Magjistari na ktheu pas në kohë, e mbani mend si dukej moderatorja në vitin 2003?

Të gjithë, në një mënyrë ose në një tjetër, pavarësisht se kemi qenë më të rinj,

nuk e pëlqejmë veten kur shohim fotografitë apo videot e së shkuarës. Shumë gjëra prej atëherë, kanë ndryshuar, por duket se kjo nuk vlen për Rudina Magjitarin.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagramin e saj një video të para 19 viteve dhe duhet ta pranojmë që bukuroshja e ekranit ka ruajtur të njëjtën freski dhe ëmbëlsi si gjithmonë.

Prej shumë kohësh ajo drejton programin e pasdites në Tv Klan dhe publiku është mësuar ta identifikojë si “Rudina e Pasdites”, por nostalgjikët me siguri e mbajnë mend edhe kur prezantonte “Maratonën e Këngës Popullore” apo “Porta e fatit”.

Videoja në fjalë i përket vitit 2003 dhe ajo që ka tërhequr vëmendjen është se Rudina po këndon.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img