GRABITET ME ARMË NJË BANKË NË KOPLIK…

Një bankë e nivelit të dytë në Koplik është grabitur. Tre persona të maskuar dhe me arme me një golf të blu kanë grabitur dhe janë larguar.

Ngjarja u raportua rreth orës 14:00.

Policia njofton se ka gjetur dhe një makinë të djegur në dalje të qytetit të Koplikut.

 

Nderkohe ne dalje te qytetit te Koplikut eshte djegur nje golf 3 ngjyre blu i cili dyshohet se autoret e kane djegur qellimisht duke nderruaj ate me nje tjeter dhe larguar menjehere nga vendngjarja.

 

 

https://youtu.be/ZAMH53n0Vfw
- Publicitet -

TE TJERA

spot_img