Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Jennifer Lopez përshendet Shqipërinë ‘Live’ në Instagram

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez ka mudur të lexojë një prej komenteve të shumta gjatë një ‘Live’ që kishte hapur në Instagram.

 

Ishte komenti i një shqiptari Ardit Nreca i cili kishte shkruar ‘Albania’ me flamurin kuq e zi, që në mesin e shumë të tjerave bëri që ylli të arrijë të na përshëndesë pak sekonda para se të mbyllte Live-in e saj.

 

‘Mirupafshim Shqipëria, ju pashë ”– tha JLO.

 

Djali është fans i flaktë i këngëtares ku edhe më parë ka arritur të marrë vëmendjen e këngëtares ku i kishte komentuar në një nga kërcimet e tij duke iu bashkëngjitur sfidës gjatë periudhës së pandemisë.

 

Kujtojmë se kohë më parë u tha se në mesin e personave që JLo ndjek në Instagram ishte dhe një trajner shqiptar fitnesi që jeton në Kosovë.

 

@arditnreca

And that because of me. 😭 Please Albanians blow this video up! Maybe she’ll visit us on her next tour. 🇦🇱🇽🇰👐 #albania #kosovo #albanian #shqip #shqipe #kosova #kosovan #kosovar #shqiptar #jlo #jenniferlopez #foryou #fyp #shqiperia

♬ original sound – RD Boy

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img