Uaaa po ky…? Sabiani tha se ai kishte përfituar shumë prej tij, Iliri e krahason me majmunin (foto)

Një nga gjërat më të bukura të edicionit të parë të BBV ishte edhe miqsia mes Sabianit dhe Ilirit, që u duk një miqësi e sinqertë,

e bukur, e pastër, që do zgjaste edhe jashtë shtëpisë së BBV, por dicka paska ndodhur.Marrëdhënia e afërt mes Ilirit dhe Sabianit duket se nuk është më si më parë. Këtë e konfirmoi këngëtari ndërsa ishte i ftuar në “Më lër të flas”.

Ai tha se ishte zhgënjyer nga personi që e konsideronte vëlla. Përmes disa pyetjeve nga Romeo Veshaj, ai rrëfeu se Ilir Shqiri kishte përfituar nga mirësia e tij.Romeo: Çfarë do të bëje ndryshe po të ishe sërish? Sabiani: Nuk do shihja dot debate, do ta bëja ndryshe.

Romeo: Cili ka përfituar më shumë nga ty?Sabiani: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.Sabiani tha se ai kishte përfituar shumë prej tij, Iliri e krahason me majmunin.

Menjëherë pas kësaj deklarate të Sabianit, Iliri ka reaguar me shprehjen e famshme “E ka bo për mu”, duke e shoqëruar me një majmun. Mesa duket qenka e vërtetë që miqësia mes tyre paska marrë fund, në mos fund, ka marrë një krisje të madhe.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img