“Sherr” pas Big Brother/ Fifi ‘kapet’ keq me Arjolën: Ajo është p…

Duket se marrëdhënia shoqërore mes Fifit dhe Ariola Demirit qenka krisur keq.

Fifi fillimisht kishte raporte të mira gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP me Arjolën, por që më pas gjërat mes tyre duket se kanë ndryshuar.

E themi këtë, pasi sot, në emisionin e Donaldit, Fifi e ka quajtur Arjolën përfituese.

Ndër të tjera, gjysmën e banorëve të Big Brother VIP 1, Fifi i ka cilësuar si të pabesë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img