Çfarë i ka ndodhur Luana Vjollcës? Fansat të shqetësuar me atë çfarë kanë parë te ajo…

Luana Vjollca është shkëputur prej kohësh nga ekrani, por në rrjete sociale tërheq gjithmonë vëmendje dhe është shumë aktive me postime nga jeta e saj.

Së fundmi fansat e moderatores janë shqetësuar sepse nga profili i saj në Instagram janë fshirë të gjitha fotot, madje dhe ajo e profilit.

Ekziston mundësia që llogaria e saj të jetë vjedhur, por ndoshta këtë veprim e ka bërë vetë Luana. Mbase ajo po punon për ndonjë projekt të ri dhe kjo lëvizje mund të ketë qenë e domosdoshme, por frika më e madhe është se mos e kanë marrë hacker-at.

Fansat të shqetësuar me atë që kanë parë sotAjo njoftoi muaj më parë se është larguar nga Top Channel pas 15 vitesh, por që nga ajo nuk ka qenë prezent me ndonjë format apo televizion tjetër, por tashmë do të jetë afër publikut.

E njëjta së fundmi ka pozuar për revistën e njohur arabe “Ounousa”, për të cilën ka rrëfyer disa detaje nga ajo që do të sjellë në vijim për publikun e saj të dashur.Në një pjesë të thënë në intervistë, e që është shkëputur nga fansat, biondja thotë se po punon në një projekt që i dedikohet grave dhe do të ndihmojë sa më shumë prej tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img