PAS PEDONALES, BASHKIA NJË TJETËR NDRYSHIM TË ‘MADH’

Nuk ishte as pjese e premtimeve as pjese e projekteve te Bashkise Shkoder por ja qe u zgjidh.

Nje dite me pare shkoder.info publikoi faqen zyrtare te Bashkise Shkoder e cila ne rubriken e kryetarit nuk ishte nderruar emri i kryetarit dhe rezultonte akoma Voltana Ademi e cila e ka lene kete post rreth nje muaj me pare.

24 ore me pas c’do gje eshte sic duhet dhe ne faqe eshte vendosur me saktesi emri i kryetarit te ri Bardh Spahia shoqeruar me nje CV.

Me kete rast, shkoder.info i uron suksese kryetarit Spahia ne detyren, angazhimin e madh per qytetin por jo vetem.

06.05.2022
- Publicitet -

TE TJERA

spot_img